Skip links

Rzuty 3D mieszkań i budynków – zaprezentuj WSZYSTKIE korzyści jednocześnie!

Rzuty 3D stanowią jeden z ostatnich etapów prac deweloperskich. Są wskazówką nie tylko dla klientów, ale również: dla samych firm. Pozwalają stwierdzić, czy wnętrze wygląda harmonijnie, a rozmieszczenie elementów jest prawidłowe i sprzyjające łatwemu użytkowaniu. W razie potrzeby, grafik 3D może w kilka chwil przestawić wybrane obiekty, co pozwoli porównać wybrane wersje i wybrać najkorzystniejszą z nich.

Rzuty 3D mieszkań i budynków wykonuję na podstawie wytycznych i dokumentacji technicznej. Pozwala to na zachowanie realizmu i proporcji – zarówno Ty, jak i Twój klient, nie chcecie w końcu przekłamanych efektów. Nie wiesz, czy w lokalu w stanie surowym zmieści się pożądane wyposażenie? Sprawdzimy to w kilka chwil! Takie zabiegi pozwolą Ci uniknąć wizerunkowej „wtopy” – swoją pracą zadbam bezpośrednio o Twoją dokładność i rzetelność!

Przekroje mieszkań 3D stanowią doskonały sposób prezentacji mieszkań i lokalów użytkowych. Dla potencjalnego klienta kłopotliwe może być wyobrażenie sobie, jak będzie wyglądał całościowy projekt. Rzut 3D pokaże mu nie tylko skalę, ale również plan całej nieruchomości. Jego głowę wypełnią szybko osobiste porównania, plany i marzenia – od razu zacznie wyobrażać sobie codzienne życie w swoim nowym domu!

Pamiętaj, by wybrać odpowiedzialnego wykonawcę (hej! Wyobraź sobie, że właśnie do Ciebie macham!). Przekroje 3D lokali to nic innego, jak aksonometria. To działka równie skomplikowana, jak jej nazwa: wszystko opiera się o uwzględnianie prawidłowych proporcji w wybranych płaszczyznach. Ja wiem, o co w tym chodzi – pytanie, czy Twój potencjalny wykonawca też wie!

Tworzenie rzutów 3D budynków – dlaczego powinieneś zlecić je właśnie mi?

  • Dbam o realizowanie projektów zgodnie z zasadami aksonometrii, zachowując tym samym prawidłowe proporcje.
  • Z racji na zasób wyobraźni, kreatywności i odwagi, nie boję się proponować i sugerować, co można zrobić, by projekt wyglądał jeszcze lepiej – chętnie wejdę z Tobą w angażujący dialog!
  • Dbam o to, by oferta moich klientów była przedstawiona rzetelnie, realnie… i pięknie!
  • Nie mam nic przeciwko przygotowywaniu setek rzutów – dysponuję sprzętem, który nie zamierza „ugotować się” przy takiej zabawie. 😉

🍪 This website uses cookies to improve your web experience.
View
Drag