Skip links

Wizualizacje produktowe – przeobraź korzyści w obrazy!

Renderowanie opakowań kosmetyków, case’ów na smartfony czy akcesoriów sprowadzanych w ramach dropshippingu to dla mnie chleb powszedni. Doskonale wiem, że wizualizacja produktu poprzedza często opracowanie realnego obiektu. Radzę sobie więc doskonale z pracą bez punktu odniesienia – nie muszę czekać, aż produkt opuści linię produkcyjną, by móc zwizualizować jego wygląd. Wystarczą mi kryteria, dane techniczne i wymiary. Praca grafika ma w sobie w końcu pewne elementy analizy matematycznej i fizycznej! Na co dzień wyobrażam sobie rzeczy mniej lub bardziej namacalne… a potem samodzielnie nadaję im kształt!

Współpracę nawiążę chętnie zarówno z firmami, które chcą zobaczyć, jak może wyglądać niewielka seria produktów (…bo najzwyczajniej nie ma czemu jeszcze zrobić zdjęcia), jak i gigantom, których sklepy obfitują w tysiące produktów. Problemu nie sprawia mi przy tym też uspójnianie brandingu. Sprzedajesz produkty z różnych kategorii? Z chęcią znajdę punkt wspólny, dzięki któremu wszystkie rendery (bez względu na to, czy chodzi o dywan, krem, czy wózek dziecięcy), będą zachowane w podobnej estetyce. Renderowanie produktów czas zacząć!

Wizualizacje napojów, kosmetyków, suplementów diety (i setki innych produktów) bez problemu mogę też zaanimować lub przedstawić je pod różnymi kątami. Grafika 3D pozostawia pod tym kątem ogromne pole do popisu: z racji, że trójwymiarowy produkt można dowolnie obracać i umieszczać go w dowolnej przestrzeni, może czekać na Ciebie nie jeden, lecz dziesiątki renderów. Modelowanie produktów 3D znajdzie więc zastosowanie w e-commerce, ale również: w prezentacjach biznesowych i reklamach. Z moją pomocą podbijesz rynek i social media!

Wizualizacja kremu
Wizualizacja struktury łózka

Wizualizacje 3D produktów – dlaczego powinieneś zlecić je właśnie mi?

  • Potrafię wyeksponować strukturę i konsystencję produktu (np. kropelki wody czy rozsmarowane na dłoni serum). Renderowanie kosmetyków lub napojów nie stanowi więc dla mnie problemu!
  • Z racji, że poza modelowaniem zajmuję się też estetycznym eksponowaniem produktów, bez problemu wspomogę Cię w procesie projektowania materiałów reklamowych!
  • Poradzę sobie z modelowaniem najbardziej wymagających technicznie projektów. Wizualizacje produktowe to w końcu nie tylko kosmetyki czy meble, ale również: silniki. Poradzę sobie nawet z renderowaniem maszyn!
  • Jeśli produkt ma wiele zastosowań (bo np. składa się z wielu elementów, jak chociażby robot kuchenny), z łatwością przedstawię wizualnie każde z nich.

🍪 This website uses cookies to improve your web experience.
View
Drag