Skip links

Tworzenie modeli i tekstur – Twoja własna baza unikalnych elementów

Assety 3D, pojedyncze obiekty i realistyczne tekstury pomogą Ci w ubraniu w odpowiednie obrazy stron, aplikacji czy gier. Stworzę dla Ciebie zarówno rzut 3D loga, jak i trójwymiarową maskotkę firmy. Masz plan, by umieścić w tle strony teksturę drewna, z którego produkujesz panele podłogowe? I to nie stanowi problemu: chwila, moment i gotowe!

Sam jesteś grafikiem 3D i potrzebujesz odrobiny wsparcia? Wiem, że modelowanie każdego elementu z osobna jest kłopotliwe i znacznie łatwiej wykorzystać gotową teksturę lub obiekt. Nie każdy ma jednak czas na samodzielne modelowanie biblioteki tego typu elementów, a korzystanie z dobrodziejstw Internetu może być postrzegane jako mało oryginalne. Chętnie przygotuje więc dla Ciebie zapas tekstur i materiałów do nakładania na obiekty!

Zajmujesz się projektowaniem wnętrz i sam potrafisz coś stworzyć, ale brakuje Ci dekoracji i bibelotów? Stworzę dla Ciebie prawdziwy katalog roślin, tekstyliów, ceramiki i ozdób! Projekty, które przedstawiasz swoim klientom, przestaną być wreszcie puste i pozbawione życia. Twoje wizualizacje 3D nabiorą kolorów i emocji!

Tworzenie modeli 3D oferuję więc zarówno deweloperom, architektom, osobom prywatnym, aspirującym grafikom, jak i twórcom gier, start-upów i aplikacji. Wierzę, że w każdym odłamie biznesu i hobby jest miejsce na wzbogacenie identyfikacji wizualnej o odrobinę trójwymiaru!

Model skompletowanej ławki
Model ławki oraz tekstury

Tworzenie modeli i tekstur 3D – dlaczego powinieneś zlecić je właśnie mi?

  • Nie pytam, tylko tworzę. Nie mam nic przeciwko wspieraniu architektów czy projektantów wnętrz, którzy samodzielnie bawią się grafiką 3D i potrzebują odrobiny wsparcia. Stworzymy razem prawdziwe cuda!
  • Twoja identyfikacja wizualna będzie bardziej atrakcyjna, jeśli przedstawisz kluczowy obiekt z różnych perspektyw. Pomogę Ci wybrać najlepszą z nich!
  • Korzystasz ze stocków, ale czujesz, że nie tędy droga? Modelowanie 3D to doskonała alternatywa – z chęcią stworzę dla Ciebie kreatywny banner czy tło.
  • Odznaczam się dokładnością, doświadczeniem i doskonale wiem, jak ważna jest jakość assetów wykorzystywanych w grach czy aplikacjach.

🍪 This website uses cookies to improve your web experience.
View
Drag