Skip links

Wizualizacje wewnętrzne i zewnętrzne – co na zewnątrz, to i w sercu!

Wewnętrzne wizualizacje mieszkań, konkretnych pomieszczeń, a nawet: ich fragmentów to nie lada wyzwanie. Nie sposób przedstawić przestrzeni bez wiedzy architektonicznej. Jeśli grafik nie ma pojęcia, czym jest psychologia kolorów, ani nie wie, w jaki sposób agenci nieruchomości rozstawiają dodatki, by wywołać najlepsze wrażenie, praca nie wzbudzi pozytywnych emocji. Zlecenie powinieneś więc zlecić właśnie mi. Wiem nie tylko, jak ożywiać pojedyncze obiekty, ale również: jak modelować plastyczną, funkcjonalną i zachwycającą przestrzeń. Można powiedzieć, że swoją pracą budzę do życia elementy, których tak naprawdę… nawet fizycznie nie ma!

Wizualizacje zewnętrzne, z racji na obecność naturalnego tła, wymagają z kolei doskonałej wiedzy o modelowaniu roślin czy materiałów budowlanych. Zdaję sobie sprawę z tego, że budynek czy obiekt postawiony w nierealistycznym otoczeniu, zaczyna przypominać bardziej zabawkowy klocek, niż dom. Współpracując właśnie ze mną, unikniesz zawodu: dbam o modelowanie architektury równie mocno, jak o dopracowywanie krajobrazów i przestrzeni! Czym byłby w końcu dobry spektakl bez odpowiedniej scenografii?

Wizualizacje mieszkań czy architektury warto zlecić odpowiedzialnemu podwykonawcy z jeszcze jednego względu. Jeśli wymiary będą zakłamane (co może wskazywać np. na większy metraż, niż ten realny), sprawa może skończyć się nawet w sądzie. W tym momencie wkraczam ja – i wiesz już, że nie musisz dalej szukać! W swoich pracach oddam to, co i Ty powinieneś oddać jako deweloper: szczerość, realizm i transparentność.

Nie pracujesz w ogóle w branży, a Twój cel to zwizualizowanie domu marzeń, który już niedługo stanie na Twojej działce? A może wygospodarowałeś właśnie przestrzeń na pokoik dziecięcy i nie wiesz, jak rozplanować rozmieszczenie mebli i dodatków? Pomogę i Tobie! Z racji, że w swojej codziennej pracy nieustannie muszę wypracowywać swój styl, znam się co nieco na architekturze oraz wystroju i pomogę Ci ziścić jeden ze snów. Wizualizacja działki, pokoju czy osiedla, wraz z aranżacją przestrzeni, meblowaniem i dekorowaniem, to dla mnie dziecinnie prosty temat! Nie masz pomysłu? Wymyślimy coś wspólnie!

Wizualizacja stolika
Wizualizacja salonu z kanapą

Wizualizacje wewnętrzne i zewnętrzne – dlaczego powinieneś zlecić je właśnie mi?

  • Wymiary i parametry techniczne to dla mnie świętość – spod mojej karty graficznej, myszki i procesora nie wychodzi nic, co zakłamuje dane faktyczne.
  • Wiem, że modelowanie to jedno, a aranżacja: drugie. Pomogę Ci przedstawić nieruchomość, działkę lub mieszkanie w atrakcyjny sposób – grafika 3D czerpie w końcu również z marketingu i artyzmu!
  • Skupiam się na oddaniu realizmu faktur, kształtów i oświetlenia. Dbam nie tylko o jak najlepszą prezentację „czterech ścian”, ale również o wszystko dookoła. Realizm jest w cenie!
  • Oferuję zarówno usługi graficzne dla deweloperów, jak i osób prywatnych. Nie ma znaczenia, czy przestrzeń, którą mam wymodelować, stanowi dom, w którym będziesz mieszkać… czy ten, który zamierzasz sprzedać!

🍪 This website uses cookies to improve your web experience.
View
Drag